Strona nie wymaga odświeżania- relacja automatycznie odświeża stronę co 60 sekund.

Akcja po akcji:

90+3'
sędzia podyktował rzut wolny ale go nie pozwolił wykonać, mecz gwizdkiem zakończony Polonia remisuje 0:0 z Grunwaldem i z Rudy Śląskiej wracamy z jednym punktem
90+3'
jeszcze rzut wolny dla KSP! Walczyć!
90+1'
Jarnot dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, piłkę łapie Soldak
90'
Arbiter głowny do regulaminowego czasu dolicza dodatkowe trzy minuty
89'
po rzucie rożnym piłkę przejął Maciej Wolny, który po chwili namysłu zagrał piłkę wprost pod nadbiegającego Stanisławskiego, na nasze szczęście Stanisławski oddał niecelny strzał
89'
kolejny róg dla gospodarzy
89'
słabo gramy w tych ostatnich minutach, cały czas dużą przewagę mają gospodarze
88'
ręką w naszym polu karnym zagrał Kamil Ciołek, który po chwili został ukarany za to żółtą kartką
86'
rzut rożny dla gospodarzy
86'
Daniel Paszek miał 100% sytuację by zdobyć gola, w sytuacji sam na sam Pacho chciał wymanewrować Soldaka ale mu się tu nie udało i bramkarz Grunwaldu przejął piłkę
85'
faulowany Widuch mamy rzut wolny z środkowej strefy boiska
83'
Czasu coraz mniej, dogodnych sytuacji strzeleckich mało, ale wierzymy w gola strzelonego przez Polonię!
82'
tym razem na boisku ucierpiał Kiepiura
81'
była okazja, ale Krakowski w polu karnym trafił prosto w bramkarza
80'
Grunwald utrzymuje się na naszej połowie
77'
więcej zmian już nie dokonamy, mamy nadzieję, że wprowadzony na boisko Jacek Jarnot podciągnie naszą grę
76'
kontuzjowanego Krzysztofa Sucheckiego zmienia Jacek Jarnot
75'
Krzysztof Suchecki raczej już nie dokończy dzisiejszego meczu, będzie potrzebna zmiana
73'
żółtymi kartkami ukarani zostali Adam Krakowski i Łukasza Maciągowskiego, Polonia ma rzut wolny
73'
Krzysztof Suchecki zwija się z bólu na boisku! Krzysiu trzymaj się!
72'
Czasu coraz mniej, goli wciąż brak
71'
Daniel Paszek oddał strzał z rzutu wolnego, piłka po jego strzale minimalnie przeleciała obok lewego słupka bramki Marcina Soldaka
70'
rzut wolny z ok 20 metrów dla Polonii po faulu na Maćku Wolnym
68'
GOSPODARZE MIELI 100 SYTUACJE! z bliskiej odległości w naszego bramkarza po strzale trafił Zalewski!
67'
na trybunach obecny jest były trener Polonii Marek Mandla
66'
Krzysztof Suchecki dośrodkował piłkę w polę karne, piłkę z problemami wybił Soldak
65'
rzut rożny dla Polonii!
64'
pomocy medycznej potrzebuje Krzysztof Gersok, mamy nadzieję, że z Krzyśkiem wszystko okej
64'
złe zagranie Widucha, i piłkę przejmują gospodarze
63'
Trener Bosowski nie czeka i dokonuję już trzeciej zmiany, z boiska ściągnięty tym razem Tadeusz Tyc, za Tadzia na placu gry zobaczymy Macieja Wolnego
62'
zmiana w Grunwaldzie boisko opuszcza Dariusz Kot w jego miejsce wprowadzony Kamil Zalewski
60'
druga zmiana w KSP, Paweł Mazurek schodzi z boisko, a na placu gry witamy Miłosza Węglarza
60'
Kamil Ciołek oddał niecelny strzał z bliskiej odległości na naszą bramkę
59'
do wejścia na boisko przygotowywany jest Miłosz Węglarz!
58'
niecelny strzał z dystansu na naszą bramkę oddał wprowadzony nie dawno na boisko Rafał Stanisławski
57'
Polonia zamknięta przez Grunwald na własnej połowie.
56'
mamy rzut wolny, z 25 metrów
56'
Poloniści znowu stanęli i teraz groźniejszym zespołem jest Grunwald
54'
na ławce rezerwowych Grunwaldu jest Piotr Bryk, który we wcześniejszych latach grał w naszym zespole
53'
Polonia tak jak i w pierwszej połowie ma dużą przewagę i cały czas utrzymuje się na połowie rywali
52'
pierwsza zmiana w naszym zespole boisko opuszcza Marek Mazur, do gry wprowadzony został Jakub Nawrocki
52'
mieliśmy drobne kłopoty z połączeniem internetowym ale już wracamy!
45'
gramy!
45'
Drugą połowę rozpoczną zawodnicy Grunwaldu
45'
Polonia już obecna także na boisku
45'
Piłkarze Grunwaldu już na boisku, czekamy na Polonię
45'
sędzia gwizdkiem kończy pierwszą połowę, po dobrym początku pierwszej połowy i słabszym końcu Polonia remisuje 0:0
45'
kolejna znakomita okazja gospodarzy do strzelenia gola, gola nie ma ponieważ z bliskiej odległości do naszej bramki nie trafił Dreszer
45'
nerwowa końcówka pierwszej połowy w wykonaniu naszego zespołu
43'
z bliskiej odległości w poprzeczkę naszej bramki trafił Dariusz Kot!
42'
Krzysztof Suchecki wybiciem piłki ratuje nasz od utraty gola
40'
na boisku leży Krzysztof Gersok,który ucierpiał po faulu Mateusza Dreszera. Żółta kartka dla Dreszera
38'
Paszek podał znakomita piłkę w polu karnym do Adama Krakowskiego, Adam po chwili namysłu oddał strzał, piłkę z problemami obronił Soldak! Była to bardo dobra próba naszych zawodników!
37'
niecelny strzał z dystansu Tadeusza Tyca
36'
Daniel Paszek na pozycji spalonej
35'
Mamy dziesięć minut by coś ustrzelić!
34'
Mazur dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy, piłkę ze spokojem w koszyk złapał Soldak
32'
słabszy moment gry w obydwóch zespołach, kilka niepotrzebnych strat w wykonaniu naszych zawodników
32'
Włodarczyk uderzył z dystansu wysoko nad poprzeczką naszej bramki
30'
Suchecki zagrał bardzo dobrą piłkę w pole karne Grunwaldu, piłke miał przejąć Daniel Paszek, ale był minimalnie spóźniony i obrońca ze spokojem przejął piłkę i wybił z pola karnego
29'
gospodarze są teraz groźniejszym zespołem
27'
bardzo groźna akcja gospodarzy, Michał Brzowozowski wymanewrował trzech naszych zawodników i po chwili oddał bardzo groźny strzał, który był minimalnie niecelny!
26'
faulowany Gersok, mamy rzut wolny z 20 metrów
25'
Dwadzieścia pięć minut za nami, Polonia ma przewagę, która powinna być udokumentowana bramkami, niestety na razie nie mieliśmy żadnej 100 sytuacji
24'
Daniel Paszek wdał się w rajd ale po chwili stracił piłkę
23'
zagranie ręką jednego z pomocników Grunwaldu
21'
faulowany Mateusz Kruk, żółtą kartką ukarany za faul został Bartosz Włodarczyk
20'
nieporozumienie Mazurka z Sucheckim i gospodarze mają rzut z autu
19'
faulowany Krakowski mamy rzut wolny
17'
Polonia atakuję, gospodarze się gubią, Mazurek dośrodkowuje w pole karne, piłkę spokojnie łapie Soldak
16'
niecelny strzał z bliskiej odległości na naszą bramkę oddał Kamil Ciołek
15'
na meczu już około 130 widzów
13'
gra naszego zespołu może się podobać, tym razem w pole karne dośrodkowywał Krzysztof Gersok, piłka po jego dośrodkowaniu trafiła prosto w ręce wyskakującego Soldaka
13'
niecelny strzał z dystansu oddał Patryk Widuch
12'
Polonia ma dużą przewagę!
11'
wrzutka Mazurka w pole karne gospodarzy, niestety nie było tam nikogo z naszych zawodników by przejąć tą piłkę
10'
Po strzale Krzysztofa Sucheckiego z rzutu wolnego, piłkę przejęli obrońcy Grunwaldu
10'
mamy rzut wolny z 25 metrów!
9'
było niebezpiecznie po rzucie rożnym w naszym polu karnym ale pewną interwencją Tomasz Rybak wybił piłkę
9'
na boisku leży Adam Krakowski a sędzia niereaguje
8'
rzut rożny dla Grunwaldu
7'
Tadeusz Tyc już prawie znalazł się w sytuacji sam na sam z Soldakiem, ale ostatecznie zbyt długo zwlekał ze strzałem i piłkę przejął jeden z obrońców
6'
gospodarze mieli rzut rożny, ale pewnie piłkę na aut z naszego pola karnego wybił Marek Mazur