Strona nie wymaga odświeżania- relacja automatycznie odświeża stronę co 60 sekund.

Polonia Łaziska
Czarni Otmuchów
7 : 0
Majsner (10., 32.), Mieszczak (58. 75), Jarnot (59., 60., 76.) -
Dzisiejsze spotkanie sędziuje trójką sędziowska w składzie:
Arbiter: Arbiter główny: Łukasz Sowada Asystenci: Dariusz Kochanek, Łukasz Jacyniuk

Akcja po akcji:

90'
Koniec! Pogrom! Polonia na zakończenie sezonu pokonuje 7:0 Czarnych Otmuchów! Czekamy już na nowy sezon!
88'
czasu do końca meczu jeszcze troszkę pozostało cały czas czekamy na ósme trafienie naszego zespołu!
86'
faulowany Paweł Magier
85'
rzut rożny dla KSP!
84'
kolejna dobra wrzutka Michała Sudy, tym razem piłka po wrzutce została przejęta przez Dawida Mańczyka!
83'
Tomasz Marzec z wolnego trafia prosto w bramkarza Łukasza Misia
82'
w walce o piłkę sfaulowany został Piotr Drzewicki, goście będą mieli rzut wolny!
81'
po podaniu Ireneusza Badury, Jacek Jarnot strzela na bramkę, piłka przelatuje obok słupka
81'
Michał Suda ma jeszcze dziesięć minut by strzelić gola!
80'
kolejny rzut rożny dla Polonii
79'
strzał Sudy z bliskiej odległości bramkarz z problemami ale wybija piłkę na rzut rożny!
78'
Michał Suda wraca do wysokiej formy co nas bardzo cieszy!!!
76'
Kolejne dwie piękne akcje Polonii! Jacek Jarnot w zamieszaniu w polu karnym strzela trzecią bramkę i zdobywa klasycznego hattricka! Prowadzimy 7:0!
75'
piękne zagranie Sudiego do Łukasza Mieszczaka, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości!
71'
przerwa na uzupełnienie płynów
71'
ostatnia zmiana w Polonii, na plac gry wprowadzony został Patryk Kuraś z boiska schodzi Krzysztof Gersok
71'
dobre zagranie Badury do Mieszczaka, Mieszczak minimalnie spóźniony i nie dał rady przejąć piłki
70'
szkoda, że ten mecz jest meczem o tak zwaną pietruszkę bo gra naszego zespołu jest bardzo dobra! Nasz zespół jest bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie!
69'
do zmiany przygotowywany jest Patryk Kuraś!
66'
Mateusz Mazurek schodzi z boiska a na boisku pojawia się Michał Suda! Michał Suda od razu po wejściu na boisko wykonał rzut wolny i trzeba powiedzieć, że jego dośrodkowanie było bardzo dobre, po jego wrzutce Tomasz Rybak oddał groźny minimalnie niecelny strzał głową!
63'
Daniel Paszek w 3 minuty trzy krotnie pokazał na co go stać brawo Daniel!
62'
druga zmiana w Polonii boisko opuszcza Krzysztof Suchecki w jego miejsce wprowadzony nasz wychowanek Ireneusz Badura!
60'
Coś niesamowitego trzy bramki Polonii w 2 minuty! Dwa piękne zagrania Daniela Paszka w pole karne piłkę dwukrotnie przejął Jacek Jarnot, który nie dał żadnych szans Mańczykowi!
58'
Piękna akcja całego zespołu Polonii!
Daniel Paszek popędził lewą stroną boiska podał piłkę do wbiegającego w pole karne Karola Króliczka a ten zagrał do nieupilnowanego Mieszczaka. Łukasz Mieszczak nie daje szans bramkarzowi gości!
57'
kolejna akcja Polonii, ale chorągiewka sędziego asystenta w górze z powodu pozycji spalonej Łukasza Mieszczaka
56'
warto podkreślić, że Polonia gra dziś bardzo płynnie i szybko!
52'
bardzo dobre zagranie Krzysztofa Gersoka w pole karne z prawego narożnika boiska, Jacek Jarnot nie zdołał przejąc piłki a szkoda bo była to bardzo dobra sytuacja do zdobycia trzeciej bramki!
51'
walka Jarnota z obrońcą Czarnych, Polonia zacznie od autu
49'
faulowany w walce o piłkę został Andrzej Magier
48'
goście przed szansą strzelenia gola, strzał Śliża, Łukasz Miś wybija piłkę na rzut rożny!
47'
Jacek Jarnot podaje piłkę do pędzącego Łukasza Mieszczaka, który był na pozycji spalonej
47'
goście zaczną od autu z okolicy pola karnego
46'
pierwsza i ostatnia zmiana w drużynie gości na boisko wprowadzony został Łukasz Jedynak w miejsce ściągniętego Wojciecha Fułata
46'
rozpoczynamy druga połowę mamy nadzieję, że i ta połowa będzie bardzo emocjonująca!
46'
drugą połowę rozpoczynają gospodarze!
46'
w Polonii tak jak wcześniej pisaliśmy z boiska schodzi strzelec dwóch bramek Mateusz Majsner w jego miejsce wprowadzony Łukasz Mieszczak, dziękujemy Mateuszowi za bardzo dobry występ!
45+2'
piłkarze wracają na boisko
45+2'
Mamy nadzieję, że Karol Króliczek powróci i zagra jeszcze do naszego zespołu!
45+2'
wiemy już, że po przerwie w naszym zespole zostanie dokonana jedna zmiana, boisko opuści strzelec dwóch bramek Mateusz Majsner a w jego miejsce wprowadzony zostanie Łukasz Mieszczak!
45+2'
nowy sezon 2014/2015 III ligi rozpocznie się 26 lipca
45+2'
Łukasz Mieszczak w III ligowych występach ma na swoim koncie 33 bramki.
45+2'
Polonia ma jeszcze rzut rożny, Daniel Paszek zagrywa z rożnego, a Karol Króliczek minimalnie nad bramką Mańczyka. Koniec pierwszej połowy, Polonia zasłużenie prowadzi 2:0 po dwóch bramkach Mateusza Majsnera!
45+1'
Tomasz Rybak podaje w polu karnym do Jacka Jarnota, piłka przejęta przez obrońców gości
45'
goście mieli rzut wolny z 30 metrów, piłkę pewnie łapie Łukasz Miś!
45'
faulował Mateusz Majsner
45'
Mateusz Majsner poluje na hattricka tym razem lepszy bramkarz gości
45'
a w Częstochowie Skra przegrywa 0:2 z Nadwiślanem Góra
44'
w starciu o piłkę ucierpiał Jacek Jarnot
41'
Jacek Jarnot oddaje strzał z dystansu, piłka odbija się od pleców jednego z obrońców gości, ale sędzia twierdzi co innego i każe wznowić grę bramkarzowi Czarnych
39'
minuty meczu lecą, Polonia przeważa i szuka kolejnych goli!
37'
Dzisiejszy drugi gol strzelony przez nas zespół jest 200 golem podczas 4 letniej naszej obecności w III lidze Opolsko-Śląskiej
35'
Polonia miała rzut rożny, groźna wrzutka Sucheckiego w pole karne, obrońcy wybijają na kolejny rzut rożny!
32'
Piękna akcja Mateusza Mazurka z Krzysztofem Sucheckim, Krzysztof podaje do Mateusza Majsnera, który już drugi raz w tym spotkaniu nie daje szans Mańczykowi, Polonia prowadzi 2:0!
29'
Jacek Jarnot ukarany żółtą kartką za to, że był faulowany w okolicach pola karnego Czarnych
27'
Polonia bliska podwyższenia prowadzenia, Mateusz Majsner miał okazję do strzelenia drugiej bramki w tym spotkaniu.
26'
faulowany w walce o piłkę został Krzysztof Suchecki
25'
23'
Przerwa w grze, zawodnicy mają chwilę czasu na uzupełnienie płynów
23'
Tomasz Rybak z dystansu i ponownie minimalnie niecelny
22'
Dobra próba Mazurka, który szukał Daniela Paszka w polu karnym, Mazurek podaje piłka przejmuję bramkarz drużyny gości
21'
Mazurek niepilnowany w polu karnym zabierał się do strzału, ale źle przymierzył i piłka wyleciała poza linię końcową
21'
Paweł Magier na pozycji spalonej
19'
faulowany Jacek Jarnot, Polonia ma rzut wolny z 20 metrów, rozegranie wolnego, Tomasz Rybak oddaje niecelny strzał na bramkę Mańczyka
17'
goście szukają wyrównania ale im to nie wychodzi! Po podaniu Mateusza Majsnera, Jacek Jarnot oddaje strzał, piłka przelatuje obok słupka!
12'
dzisiejsza strzelona bramka Mateusza Majsnera jest 10 trafieniem tego zawodnika w obecnym sezonie.
11'
Polonia przeważa i Polonia strzela gola!
Tomasz Rybak podaje piłkę do wbiegającego w pole karne Mateusza Majsnera, który nie dał żadnych szans Mańczykowi i bez problemu wpakował piłkę do siatki. Polonia zasłużenie prowadzi!
10'
Marek Mazur jest dziś naszym pewnym punktem naszego zespołu. Za nami dziesięć minut spotkania a Marek popisał się już kilkoma ciekawymi zagraniami
8'
jeden z zawodników drużyny gości według sędziego był na pozycji spalonej
6'
Polonia od początku spotkania przeważa na boisku
4'
Jacek Jarnot przed szansą zdobycia gola! nieupilnowany nasz zawodnik oddał groźny strzał ale minimalnie niecelny
3'
Mazurek podaje piłkę do Jarnota minimalnie niecelnie
2'
niedokładne dogranie Mazurka do Paszka i od bramki rozpocznie Mańczyk
1'
Karol Króliczek dobrze interweniuje w naszym polu karnym, goście mają rzut rożny
1'
Spotkanie rozpoczynają piłkarze drużyny gości.
0'
Karol Króliczek rozgrywa dzisiaj swój ostatni mecz w barwach naszego klubu. Od nowego sezonu będzie reprezentował barwy II ligowego Rozwoju Katowice. Karolowi życzymy powodzenia w barwach nowego klubu. Karol w całej swojej piłkarskiej karierze w Polonii zdobył łącznie 21 bramek.
0'
piłkarze Polonii i Czarnych Otmuchów wychodzą na boisko. Gospodarze w żółto-czarnych trykotach, goście w biało-czarnych strojach
0'
Pogoda idealna a kibiców mało..
0'
na naszym stadionie mimo bezpłatnego wstępu frekwencja bardzo słaba
0'
Witamy z bardzo słonecznej PolAreny. Już za dwadzieścia pięć minut rozpocznie się ostatni mecz w sezonie Polonii Łaziska. Dzisiejszym rywalem naszego zespołu będzie drużyna Czarnych Otmuchów. Przypominamy wstęp na dzisiejszy mecz jest darmowy dla kibiców.