Strona nie wymaga odświeżania- relacja automatycznie odświeża stronę co 60 sekund.

Polonia Łaziska
Małapanew Ozimek
1 : 2
1:2 Jarnot (51.) - 0:1 Ploch (30.), 0:2 Czapliński (43.)
Dzisiejsze spotkanie sędziuje trójką sędziowska w składzie:
Arbiter: Mateusz Harazin asystenci: Grzegorz Majcher, Miłosz Dyszkiewicz podokręg Katowice

Akcja po akcji:

90+3'
koniec spotkania! sensacja w Łaziskach! ostatnia drużyna tabeli pokonuje 1:2 naszą Polonię!
90+1'
rzut wolny dla Polonii!
90'
Tomasz Rybak zagrał piłkę w pole karne gości, ale niestety nikt z naszych zawodników tej piłki nie przejął
89'
goście mają rzut rożny
88'
Patryk Widuch zagrywa piłkę w pole karne gości, piłkę łapie Feć
87'
sfaulowany został Paweł Mazurek i żółtą kartką za faul na naszym zawodniku ukarany został Bogusław Borowiec
86'
cały czas szukamy akcji, cały czas próbujemy ale nam to nie wychodzi!
84'
faul Mateusza Wawocznego
84'
czasu coraz mniej a wynik ciągle bez zmian
83'
ostatnia zmiana w naszym zespole, plac gry opuszcza Krzysztof Gersok w jego miejsce wprowadzony do gry został Jakub Nawrocki
81'
Michał Suda zagrywa z rożnego, piłka trafia prosto w wyskakującego Fecia
81'
rzut rożny dla Polonii! czekamy na gola na 2;2!
80'
goście utrzymują się na naszej połowie
80'
Kuba Nawrocki przygotowywany do wejścia na boisko
78'
Daniel Czapliński oddał niecelny strzał z dystansu
76'
Jacek Jarnot wywalczył korner dla KSP!
75'
mamy piętnaście minut by powalczyć !
74'
trzecia zmiana w KSP! Boisko opuszcza Daniel Paszek w jego miejsce wprowadzony został Mateusz Wawoczny
72'
do wejścia na boisko przygotowywany jest Mateusz Wawoczny
71'
Jacek Rączka zmienia Mateusza Kruka
71'
do wejścia na boisko przygotowywany jest Jacek Raczka,
70'
nieporozumienie Jarnota, który chciał zagrać do Sudiego, piłka wyleciała na aut
68'
Czapliński z okolicy naszego pola karnego oddał groźny strzał a piłka trafiła na nasze szczęście w boczną siatkę!
67'
żółta kartka dla Krzysztofa Gersoka
65'
piękna akcja Suda-Jarnot, Michał Suda zagrywa bardzo dobrą piłkę na prawą stronę boiska a Jacek Jarnot oddał groźny strzał głową, Marcin Feć z problemami wypiątkował piłkę i uratował swój zespół przed utratą gola!
65'
w starciu o piłkę ucierpiał Patryk Widuch
64'
mamy 25 minut plus to co doliczy arbiter główny by powalczyć o wyrównanie i może o zwycięstwo
62'
Daniel Paszek zagrał piłkę w pole karne gości, obrońcy Małejpanwi wybili na rzut rożny, niestety po rzucie rożnym nic ciekawego się nie wydarzyło
62'
Polonia walczy i szuka drugiej bramki!
60'
zamieszanie w polu karnym Małejpanwi, Jacek Jarnot i Daniel Paszek byli bliscy strzelenia gola!
58'
jeden z zawodników gości na pozycji spalonej, trener gości nie zgadza się z tą dezycją i dyskutuje z arbitrem i sędzia pokazuje trenerowi, by udał się na trybuny!
58'
Jacek Jarnot bliski zdobycia drugiej bramki! Jarnot był w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał strzał, ale piłkę z problemami zatrzymał Feć!
57'
rzut rożny dla Polonii!
56'
rzut wolny dla Małejpanwi z 30 metrów.
56'
żółtą kartką za dyskusję z sędzią otrzymał Paweł Mazurek
54'
zagranie ręką w polu karnym Małejpanwi jednego z zawodników gości, ale sędzia milczy! to powinien być rzut karny
54'
nieporozumienie Jarnota z Sudą i goście mają aut
52'
Jacek Jarnot bardzo dobrze gra od wejścia na boisko! Brawa dla Jacka, który za każdym razem gdy wchodzi na boisko walczy o każdą piłkę! Asystę przy bramce Jarnota zaliczył Michał Suda
51'
GOOOOOL! 1:2! Po rzucie rożnym bramkę dla Polonii strzałem głową zdobył Jacek Jarnot!
50'
49'
bardzo dobrze zagrana piłka w pole karne przez Pawła Mazurka, piłka trafia pod nogi Jacka Jarnota, który oddał niecelny strzał na bramkę Fecia
48'
była świetna okazja do strzelenia bramki kontaktowej, Tadeusz Tyc podaje w polu karnym do Patryka Widucha, ale niestety Widuch według sędziego był na pozycji spalonej.
47'
Patryk Widuch wywalczył dla nas aut
47'
mamy nadzieję, że zagramy w tej połowie dużo lepiej!
46'
Jacek Jarnot po wejściu na boisku bardzo jest bardzo aktywny!
45'
Polonia rozpoczyna drugą połowę
45'
obydwa zespoły już na boisku, w przerwie trener Bosowski przeprowadził w naszym składzie jedną zmianę, boisko opuszcza Adam Krakowski a w jego miejsce wprowadzony został Jacek Jarnot
45+3'
koniec pierwszej połowy, przegrywamy 0:2!
45+1'
faulowany Gersok ,mamy rzut wolny z 30 metrów
45'
faulowany jeden z zawodników gości
43'
kolejny raz robimy błąd w obronie i tracimy drugą bramkę, Czapliński pokonał Rybaka i z bliskiej odległości pokonuje naszego bramkarza. Bardzo słabo gramy dziś
42'
od bramki Marcin Feć
40'
Daniel Paszek zagrywa piłkę w pole karne gości, piłka miała trafić do Tyca, ale szybszy w przyjęciu piłki był Feć
39'
mamy rzut wolny z 35 metrów!
38'
Polonia utrzymuje się na połowie rywali
37'
to powinien być gol na 1:1! Tadeusz Tyc z bliskiej odległości po strzale trafia w bramkarza! Szkoda tej sytuacji!
36'
Marzec na pozycji spalonej
35'
w starciu o piłkę ucierpiał Dawid Cymbolista
33'
nie możemy sobie pozwolić na takie błędy, tym razem w sytuacji sam na sam z Rafałem Franke był Czapliński ale górą w tej sytuacji był nasz bramkarz
32'
Małapanwia strzela drugą bramkę, ale jeden z zawodników gości był na pozycji spalonej i sędzia nie uznał strzelonej bramki!
32'
rzut rożny dla Małejpanwi
31'
faul Mazurka, goście mają rzut wolny
30'
0:1! Goście wychodzą z zabójczą kontrą. Piłkę w polu karnym Tadeusz Marzec podał do Szymona Plocha i Ploch pewnym strzałem pokonał naszego bramka!
28'
Polonia próbuje ale nam to nie wychodzi
27'
Mamy rzut wolny z 35 metrów
27'
Michał Suda dośrodkowuje w pole karne gości, piłka wpada w ręce wyskakującego Marcina Fecia
25'
bardzo dobre zagranie Daniela Paszka po rzucie wolnym, piłka w polu karnym trafiła na głowę Marka Mazura, który oddał strzał na bramkę gości, Marcin Feć ze spokojem łapie piłkę
25'
kolejna kartka dla gości, tym razem Szymon Ploch, mamy rzut wolny
22'
Mecz się wyrównał, prze chwilą bardzo źle potraktowany został Marek Mazur, Dawid Czapliński ukarany zółtą kartką za faul
21'
w starciu o piłkę ucierpiał Adam Krakowski
20'
Szombierki Bytom zremisowały w derbach Bytomia z Polonią Bytom 0:0!
18'
bardzo dobra akcja Michała Sudy, Michał popędził lewą stroną boiska i wrzucił piłkę w pole karne, piłkę głową na bramkę Marcina Fecia uderzył Tadeusz Tyc, ale niestety strzał głową Tyca poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki Małejpanwi
17'
mieliśmy kolejną sytuację, ale strzał Krakowskiego został przyblokowany przez obrońców
17'
faulowany w naszym polu karnym Krzysztof Gersok
15'
przewaga Polonii z każdą minutą rośnie
14'
to powinien być gol dla Polonii! Adam Krakowski oddał z bliskiej odległości groźny strzał na bramkę Marcina Fecia, bardzo dobrą interwencją w tej sytuacji popisał się bramkarz Małejpanwi, który wypiąstkował strzał i uchronił swój zespół przed utratą gola, szkoda niewykorzystanej dobrej sytuacji
13'
faulowany Patryk Widuch
12'
Krzysztof Gersok zagrał bardzo dobrą piłkę w pole karne Małejpanwi, piłka wpadła prosto na głowę Tadeusza Tyca, który zamiast podawać na wolne pole powinien piłkę przyjąć na klatkę i pokusić się o groźny strzał
11'
Adam Krakowski na pozycji spalonej
10'
Michał Suda z rożnego dośrodkował prosto w ręce Marcina Fecia
10'
bardzo dobra wrzutka Daniela Paszka w pole karne gości, jeden z obrońców Małejpanwi wybija piłkę na rzut rożny!
9'
zamknęliśmy gości na ich połowie, ale nie potrafimy stworzyć sobie dogodnej sytuacji
6'
złe zagranie Mazura i goście wyszli z kontrą na nasze szczęście Mazurowi pomógł Gersok, który przejął piłkę
5'
dośrodkowanie jednego z zawodników gości w nasze pole karne, piłka przelatuje całe nasze pole karne i wylatuje na aut
5'
jak na razie mamy spokojny początek meczu
4'
Michał Suda stracił piłkę i goście mają aut
3'
Polonia ma przewagę w posiadaniu piłki
3'
pierwszy faul w tym meczu, a faulował Mateusz Kruk
2'
Polonia utrzymuję się na połowie gości
1'
jeden z piłkarzy Małejpanwi na spalonym i od bramki zacznie Rafał Franke
1'
Sędzia gwizdkiem rozpoczął dzisiejsze spotkanie, mamy nadzieję, że będzie to wygrany mecz dla naszego zespołu!