Strona nie wymaga odświeżania- relacja automatycznie odświeża stronę co 60 sekund.

Polonia Łaziska
Piast II Gliwice
3 : 2
1:0 Tyc (k.28.), 2:0 Kruk (47.), 3:1 Suchecki (57.) - 2:1 Dziczek (k.49.), 3:2 Żivec (90+2.)
Dzisiejsze spotkanie sędziuje trójką sędziowska w składzie:
Arbiter: Maciej Kosarzecki asystenci: Artur Chudala i Michał Mazurek podokręg Opole

Akcja po akcji:

90+3'
koniec meczu Polonia wygrywa z Piastem 3:2!
90+2'
Rzut wolny dla Piasta Sasza Żivec bezpośrednio z rzutu wolnego pokonuje Rafala Franke! Mamy już tylko 3:2!
90+1'
faulowany Mokwa
90'
arbiter główny dolicza do regulaminowych 90 minut jeszcze 180 sekund
87'
bardzo aktywny po wejściu na boisko jest Ireneusz Badura, który stworzył dwie ciekawe akcje po wejściu na plac gry
85'
Daniel Paszek próbował zagrać piłkę do wychodzącego Tadeusza Tyca, niestety piłkę po jego zagraniu przejął Szumski
85'
jeden z zawodników Piasta na pozycji spalonej
84'
Dziczek oddaje bardzo niecelny strzał z dystansu
82'
do końca spotkania pozostało tylko kilka minut, Polonia cały czas szuka kolejnych bramek!
80'
ostatnia zmiana w Polonii boisko opuszcza Krzysztof Sucheckiego, który zagrał dziś bardzo dobry mecz! Na boisko wchodzi Maciej Wolny
79'
Krzysztof Gersok kolejny już raz leży na boisku po faulu , Sasza Żivec ukarany żółtą kartką!
78'
faulowany Badura, sędzia bez żadnej reakcji Tadeusz Tyc upomina sędziego a ten daje mu żółtą kartkę
76'
według sędziego Krzysztof Suchecki dy dośrodkował gdy piłka była już za linią ale tak nie było!
75'
Dytko strzela niecelnie z dystansu na bramkę Polonii
75'
kolejny rzut wolny dla Polonii!
74'
po rzucie wolnym ciagniety za koszulkę był Jakub Nawrocki ale sędzia milczy
72'
Faulowany Daniel Paszek, mamy rzut wolny !
71'
bardzo dobrze dziś współpracuje duet Suchecki-Tyc!
70'
piłkę głową po rzucie rożnym na bramkę uderzył Daniel Paszek, piłka przelatuje wysoko nad bramką Szumskiego
70'
Daniel Paszek wywalczył rzut rożny!
68'
rzut wolny dla Piasta z okolicy 25 metra
67'
Patryk Widuch schodzi z boiska do gry wprowadzony za Widucha wchodzi Ireneusz Badura
66'
do wejścia na boisko trener Bosowski przygotowuję Ireneusza Badure
65'
kolejny rzut rożny dla naszego zespołu !
65'
rzut rożny dla Polonii!
64'
Tadeusz Tyc gra dziś bardzo pewnie i walczy o kolejne trafienia!
62'
Tadeusz Tyc oddał bardzo mocny strzał z dystansu Jakub Szumski z dużymi problemami piąstkuje piłkę!
59'
Dobrze, że Polonia po stracie gola się obudziła i strzeliła kolejną bramkę!
57'
druga zmiana w Polonii, z boiska ściągnięty został Mateusz Wawoczny a do gry wprowadzony został Daniel Paszek
57'
3:1! Krzysztof Suchecki z bliskiej odległości pokonuje Szumskiego, asystę przy bramce zaliczył Patryk Widuch!
56'
do wejścia na boisko przygotowywany Daniel Paszek
55'
Kwaśniewski dośrodkowuje w nasze pole karne, piłkę pewnie łapie Rafał Franke
53'
złe zagranie Mazurka do Tyca i goście zaczną od autu
52'
w walce o piłkę ucierpieli Patryk Dziczek i Krzysztof Gersok
51'
bardzo nerwowo na boisku, szkoda tego karnego, szkoda straconej bramki. Piast stara się pójść za ciosem i strzelić druga bramkę
50'
żółta kartką ukarany Jacek Rączka i jeden z zawodników Piasta
48'
Patryk Dziczek zdobywa bramkę po rzucie karnym, Rafał Franke niestety bez szans
46'
Rzut wolny wykonany przez Krzysztofa Sucheckiego, piłka wpada na głowę Mateusza Kruka, który trafił w samo okno bramki Piasta
45'
Polonia ma rzut wolny z okolicy 35-40 metrów!
45'
Piast rozpoczyna drugą połowię,
45'
zmiana w drużynie Piasta, boisko opuszcza Krzysztof Hałgas, w jego miejsce wprowadzony Patryk Dytko
45'
Piłkarze Polonii i Piasta już na boisku za chwile rozpoczynamy II połowę
45+2'
Koniec pierwszej połowy! Polonia po rzucie karnym prowadzi 1:0 bramkę zdobył Tadeusz Tyc!
45'
arbiter do regulaminowego czasu dolicza jeszcze dodatkowe dwie minuty, a na trybunach naszego stadionu można dziś zobaczyć pierwszego trenera Piasta Gliwice!
43'
Patryk Widuch oddał strzał z dystansu na bramkę Piasta, piłkę spokojnie łapie Szumski
42'
bardzo niedobre zachowanie naszej obrony goście mieli niezłą okazję by wyrównać stan gry!
39'
Wawoczny podaje do Sucheckiego zamiast strzelać, Suchecki dośrodkowuje piłkę w pole karne Piasta, piłkę spokojnie łapie Szumski, szkoda tej sytuacji
39'
Paweł Mazurek zacznie od autu
37'
Opaskę kapitańską po zejściu Marka Mazura przejął Jacek Rączka
36'
Pierwsza wymuszona niestety zmiana w Polonii, boisko z kontuzją opuszcza nasz kapitan Marek Mazur a w jego miejsce wprowadzony został Jakub Nawrocki
35'
Marek Mazur chyba złapał kontuzję do wejścia na boisko przygotowywany Jakub Nawrocki
33'
Mateusz Kruk z bliskiej odległości oddaje niecelny strzał na bramkę Szumskiego
33'
Mateusz Wawoczny bije rzut rożny a goście wychodzą z kontrą, sfaulowany został Mateusz Kruk
32'
rzut rożny dla Polonii
31'
choć goście grają w osłabieniu to po stracie gola grają ambitniej i szukają akcji, którą mogli by zaskoczyć naszego bramkarza
27'
Tadeusz Tyc pewnie wykorzystuje rzut karny i Polonia prowadzi 1:0!
27'
czerwoną kartką za sfaulowanie Tadeusza Tyca ukarany został Szymon Paskuda, goście resztę meczu będą musieli grać w osłabieniu
27'
rzut karny dla Polonii!
25'
nieporozumienie obrońców Piasta i mamy aut
23'
Patryk Widuch znalazł się w świetnej sytuacji by oddać groźny strzał na bramkę Szumskiego, ale zamiast tego podał piłkę do Wawocznego, który przerzucił piłkę na lewą stronę boiska piłka po jego zagraniu wyleciała za linię
22'
Polonia gra dziś bardzo niedokładnie
19'
faul Pawła Mazurka, Paweł ukarany żółtą kartką a goście mają rzut wolny z 25 metrów,
18'
Z lini bramkowej piłkę wybija Marek Mazur, goście przycisnęli i mają rzut rożny!
16'
Polonia cały czas ma przewagę, ale nie potrafimy stworzyć groźnej akcji, która mogła by zagrozić bramce strzeżonej przez Jakuba Szumskiego
13'
drugi rzut rożny dla Piasta
12'
złe zagranie Tadeusza Tyca do wychodzącego na wolne pole Pawła Mazurka, piłkę przejmuje bramkarz Piasta
12'
Po rzucie rożnym nic ciekawego się nie wydarzyło
10'
Mateusz Wawoczny z bliskiej odległości strzela na bramkę gości, ale Szumski z trudem wybija piłkę na rzut rożny
8'
sfaulowany został Jacek Rączka
8'
Polonia dłużej utrzymuje sie przy piłce
5'
bardzo dobre podanie Tadeusza Tyca do wbiegającego w pole karne Krzysztofa Sucheckiego, Krzysiek po chwili namysłu oddał groźny strzał na bramkę Szumskiego. Bramkarz Piasta z problemami ale broni
5'
pięć minut za nami Polonia ma przewagę
4'
niedokładne zagranie Widucha od bramki zacznie Szumski
3'
dośrodkowanie po rzucie rożnym Tadeusz Tyc ze spokojem wybija piłkę z naszego pola karnego
2'
goście mają pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu
2'
nieporozumienie Wawocznego z Gersokiem i aut mają goście
1'
rozpoczynamy!
1'
mecz rozpoczną nasi piłkarze!
0'
Piłkarze obydwóch zespołów wychodzą już na boisko!
0'
Polonia zagra dziś w białych strojach a goście w czerwonych trykotach
0'
Witamy z PolAreny. Pogoda bardzo dobra do rozgrywania meczu. Do rozpoczęcia meczu około 45 minut.