Strona nie wymaga odświeżania- relacja automatycznie odświeża stronę co 60 sekund.

Akcja po akcji:

90+3'
koniec spotkania Polonia wygrywa 1:0 !
90+2'
Polonia mogła strzelić druga bramkę, ale źle w polu karnym zachował się Maciej Wolny
90'
sędzia doliczył do 90 minut 180 sekund
89'
bardzo dobre zagranie z roga Michała Sudy, piłkę przejął i uderzył głową Maciej Wolny, Mateusz Matras ze spokojem złapał jednak piłkę, szkoda kolejnej dobrej akcji Suda-Wolny
89'
Michał Suda dobrym zagraniem wywalczył dla nas rzut rożny!
88'
żółtą kartkę za odepchnięcie naszego bramkarza został ukarany Wujec
87'
żółtą kartką za faul ukarany Jakub Nawrocki, goście mieli rzut wolny ale piłka po strzale z wolnego trafiła w nasz mur
86'
świetny rajd Michała Sudy, który spod narożnika boiska wrzucił piłkę w pole karne gości, strzał głową po przejęciu piłki oddał Maciej Wolny, strzał był niecelny ale akcja bardzo dobra
85'
do końca meczu około 5 minut a Polonia w dalszym ciągu nie potrafi wyjść z własnej połowy
85'
żółtą kartką za faul ukarany został Tadeusz Tyc
83'
Marcin Stokłosa schodzi w jego miejsce wprowadzony został Daniel Koniarek
83'
jeden z zawodników gości na pozycji spalonej
82'
Polonia nie potrafi wyjść ze swojego pola karnego, cały czas przy piłce są za to zawodnicy Górnika
81'
w starciu o piłkę ucierpieli Tadeusz Tyc i Jakub Wujec
80'
ostatnia zmiana w naszym zespole, boisko opuszcza dobrze grający dziś Adam Krakowski, w jego miejsce wprowadzony został Michał Suda!
78'
Górnik ma przewagę i wywalczył sobie rzut rożny!
78'
ostatnim zawodnikiem, który wejdzie dziś na boisko będzie Michał Suda
77'
Stokłosa uderzał piłkę z wolnego, piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad bramką Polonii
76'
niepotrzebny faul Maćka Wolnego w okolicy naszego pola karnego, goście mają rzut wolny!
74'
trzecia zmiana w KSP! boisko opuścił kontuzjowany Krzysztof Gersok, trener Bosowski wprowadził do gry Jakuba Nawrockiego, który w poprzednim sezonie reprezentował właśnie barwy Górnika
73'
przed chwilą żółtą kartką za faul miał być ukarany Daniel Paszek, ale Pacho się wytłumaczył sędziemu jak to dokładnie było i nie dostał kartki
73'
Polonia ma rzut wolny z 25 metrów
72'
w naszej grze jest wielki bałagan, próbujemy rozpocząć akcję, ale za chwilę głupim zagraniem oddajemy za darmo piłkę gościom
71'
Górnik gra a my stoimy, goście mają przewagę i jeżeli nie strzelimy drugiej bramki to możemy pożegnać się ze zwycięstwem
70'
faulowany Grzech goście mieli rzut wolny, piłkę po rzucie wolnym pewnie łapie Rafał Franke
68'
dobre zagranie Paszka w pole karne Górnika Sarzała wybiciem głową uspokaja sytuację we własnym polu karnym
67'
faulowany Krakowski mamy rzut wolny
66'
Szumilas oddał bardzo niecelny strzał z dystansu na bramkę Polonii
65'
grę po wykonaniu rożnego od bramki rozpocznie Rafał Franke
64'
Górnik Wesoła ma rzut rożny
64'
dobry pomysł Daniela Paszka, który podał piłke w polu karnym do Tadeusza Tyca, niestety Tadeusz Tyc nie zrozumiał Paszka i piłki nie przejął
62'
druga zmiana w Polonii, boisko opuszcza Mateusz Wawoczny w jego miejsce trener Bosowski desygnuję do gry Macieja Wolnego
62'
Górnik w ostatnich minuta ma więcej do powiedzenia
60'
trochę zamieszania po rożnym było, ale już wszystko opanowane
60'
Marek Mazur zagrał piłkę głową tak, że wyleciała na rzut rożny dla gości
59'
w naszym zespole przygotowywana jest druga zmiana
57'
faulowany Mateusz Wawoczny mamy z 35 metrów rzut wolny
57'
żółtą kartką ukarany za dyskusje z sędzią Sebastian Siwek
55'
przed chwilą faulowany w polu karnym Górnika był Daniel Paszek ale sędzia podjął złą decyzję według nas i zamiast podyktować rzut karny wskazał by Matras rozpoczął od bramki
55'
pierwsza zmiana w naszym zespole, boisko opuszcza Mateusz Kruk w jego miejsce wprowadzony został Jacek Rączka
54'
do wejścia na boisko przygotowywany jest Jacek Rączka!
53'
dogodną sytuację do strzelenia gola miał Adam Krakowski, który zamiast strzelał zbyt długo czekał i stracił piłkę
51'
Sebastian Siwek nie zszedł z boiska ale cały czas gra źle zostaliśmy poinformowani przez kierownika Górnika Wesoła o schodzącym zawodniku
49'
Daniel Paszek faulowany mamy kolejny rzut wolny
48'
niedokładne zagranie Paszka w pole karne Górnika, od bramki Matras
47'
Niecelny Strzał Haftkowskiego z dystansu na bramkę Polonii
46'
faulowany Kruk, mamy rzut wolny ze środka boiska
45'
druga połowa rozpoczęta!
45'
Polonia bez zmian, drugą połowę rozpoczną zawodnicy Górnika!
45'
[zmiany] trener Górnika w przerwie dokonał dwóch zmian w składzie za Sebastiana Siwka i Dominika Siwka wchodzą Rafał Grzech i Michał Haftkowski
45'
dzisiejszy gol strzelony przez Marka Mazura jest jego 25 trafieniem w barwach naszego zespołu!
45'
Przepraszamy za pomyłkę, ale gola jednak zdobył nie Tadeusz Tyc a Marek Mazur kapitan naszego zespołu!
45'
koniec pierwszej połowy, prowadzimy po bramce strzelonej przez Tadeusza Tyca
45'
Górnik ma rzut rożny, piłkę po dośrodkowaniu z roga głową z naszego pola karnego wybił Tomasz Rybak
44'
Kontuzji doznał Krzysztof Gersok mamy nadzieję, że z Krzyśkiem wszystko w porządku i szybko wróci na boisko
43'
Polonia od kilku minut ma dużą przewagę!
41'
Tadeusz Tyc zdobył gola dającego prowadzenie Polonii w tym meczu, jest to szósty gol Tadzia w tym sezonie!
39'
strzelca bramki podamy w przerwie meczeu
38'
Zamieszanie w polu karnym Górnika i nie wiemy dokładnie kto strzelił, ale piłka wpadła do bramki Matrasa i prowadzimy 1:0!
37'
1:0!
35'
Czapla zagrywa piłkę w nasze pole karne, Rafał Franke ze spokojem łapie pewnie piłkę!
33'
Polonia ma przewagę, ale nie potrafimy wykończyć swoich dogodnych sytuacji
32'
Mazurek zagrywa piłkę w pole karne Górnika, Tadeusz Tyc oddał strzał głową, strzał był jednak bardzo niecelny
30'
dobre dośrodkowanie Paszka z rożnego, do piłki doskoczył Marek Mazur ale minimalnie za nisko i piłka wyleciała za końcową linię boiska!
30'
kolejny rzut rożny dla Polonii!
29'
dośrodkowanie Górnika w nasze pole karne, piłkę spokojnie łapie Rafał Franke!
28'
Mateusz Wawoczny ładnie nabił piłką przeciwnika i wywalczył dla nas aut
26'
wrzutka w pole karne Polonii, Gersok przejmuje piłkę i podaje do naszego bramkarza, który długim wykopem uruchomił Tadeusza Tyca, niestety nasz napastnik był na pozycji spalonej
25'
nieporozumienie Mazurka z Krakowskim i Matras zaczyna od bramki
23'
w Bielsku BKS Stal prowadzi 1:0 z rezerwami Górnika Zabrze
22'
sfaulowany w starciu o piłkę został Patryk Widuch i mamy rzut wolny ze środka boiska
21'
Polonia ma przewagę, tym razem z bliskiej odległości niecelnie głową na bramkę Górnika uderzył Daniel Paszek!
20'
dośrodkowuje z roga Paszek, ale piłka leciała zbyt nisko, obrońcy Górnika wybijają na aut
19'
rzut rożny dla Polonii!
18'
nieporozumienie Widucha z Mazurkiem i od bramki zacznie MAtras
16'
fauluje Kruk
15'
Daniel Paszek oddał mocny strzał z dystansu piłka trafia jednak w boczną siatkę
11'
Polonia miała rzut rożny, Mateusz Kruk uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Paszka, ale obrońcy ze spokojem wybili piłkę z pola karnego
10'
Adam Krakowski oddał strzał z dystansu na bramkę Matrasa, piłkę na rzut rożny przeniósł bramkarz Górnika
10'
dziesięć minut meczu za nami nie zobaczyliśmy jak na razie żadnej ciekawej akcji
8'
tym razem faulowany Gersok
7'
Górnik dłużej utrzymuje się dzisiaj przy piłce
6'
Krzysztof Gersok sfaulował Czaple, goście mieli rzut wolny ale nic z tego nie wyszło
5'
z Krukiem już wszystko ok
5'
w starciu o piłkę w polu karnym Górnika ucierpieli Mateusz Kruk i bramkarz Górnika